Доступні послуги
Зручності
- Wi-Fi
- Гарантія на роботи
- Запчастини під замовлення
- Кондиціонер в зоні відпочинку
- Visa/Mastercard
- Кавовий автомат
- Зона відпочинку
- Нагляд за авто
Обслуговуються марки
Про компанію
Автосервіс АвтоАтмосфера працює для Вас! У нас тільки - досвідчені майстри, професійний інструмент, оригінальні запчастини. На всі роботи і запчастини, гарантія 6 місяців! Комфортна зона очікування з конд
Відгуки
1.25 з 5 • АвтоАтмосфера
07.06.2026 Тарас • Харків
Абсолютно не раджу це СТО!!! В машині вийшла з ладу АКПП. Завіз до них. Машина простояла 3 місяці (!!!) і вони так і не знайшли іншої і не подзвонили попередивши що не можуть знайти. Знайшов інше СТО. Повідомив що забираю машину. Почали вимагати 4000 грн. за демонтаж АКПП. Заплатив. Потім (коли оглянули на іншій СТО) виявилось що вони при зніманні пошкодили корпус (появилась тріщина) і подушку на рамі що тримала АКПП. На іншій СТО знайшли коробку через декілька днів.
P.S. На протязі тих трьох місяців заїзджав спитати що з машиною, пообіцяли що знайдуть коробку і поставлять. Побачив відчинене вікно з боку водія (машина стояла на вулиці). Попросив щоб закрили бо сам не мав часу під'єднувати акумулятор, спішив. Ввічливо пообіцяли що закриють. По факту (як я вже потім виявив) не закрили і машина на протязі трьох місяців стояла під снігом і дощем. Дуже не рекомендую це СТО!!!
1.75 з 5 • АвтоАтмосфера
27.08.2025 Валерій • Харків
Виконувався ремонт електрики,на військовому авто, безрезультатно,гроші взяли,поломка повернулася,так три рази,захотів повернути кошти,взяли 3050гр,з військового,включили тягло.Нікому не рекомендую.
2.25 з 5 • АвтоАтмосфера
27.08.2025 Валерій • Харків
Ремонтували авто військового,електрообладнання,ремонт без результату,гроші взяли і не повертають,розмовляють російською,нікому не рекомендую.
